دو واحد خریت پیشرفته !

هر کی پیام سیاسی بده از کلاس اخراج میشه !

ای وای خدای من ، بازم محمود!
ساعت ۱:٥۳ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۳٩٢/٢/٢۱   کلمات کلیدی: گشت و گذار مجازی !

از سعید بیابانکی

شما حماسه سرودید و ما به نام شما ،

فقط ترانه ســــــــرودیم و نان در آوردیم !

برای اینکه بگوییم با شمـــــــــــا بودیم ،

چقدر از خودمـــان ، داستان در آوردیم !

نطق پیش از دستور :: خدایی دستم به نوشتن نمیره ، یعنی الحق و الانصاف این اخبار کاندیداها دست صد تا شیخ رو از پشت بسته ، یعنی فکر میکنم طنز به منتهای پویایی و طنازی خود رسیده و چیزی برای گفتن نمانده ، پس بخوانید این اخبار کوتاه را ، و شیخ ما را به خدای بزرگ بسپارید!

اپیزود اول :: به گزارش فارس سومین روز ثبت‌نام از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با ثبت‌نام فردی آغاز شد که خود را امام زمان معرفی کرد. این فرد که عنوان می‌کرد محمدعلی فارسی، 32 ساله دارای تخصص ادبیات و از مرودشت آمده است تاکید کرد که امام زمان بوده و از طرف خدا آمده است.

اپیزود دوم :: به گزارش ایسنا ، ستادهای مردمی دعوت از غلامحسین الهام جهت کاندیداتوری با تاکید بر درخواست های مکرر نخبگان، طلاب، دانشجویان خانواده شهدا و ایثارگران و توده‌های فهیم ملت ایران برای حضور مردی از جنس سوم تیر، تاکید کردند: حجم درخواست های انبوه مردمی موجب آن شد تا تنها تعدادی از نمایندگان اقشار، دانشجویان و مسئولین تشکل های مردمی تصمیم بگیرند، عصر امروز در مقابل منزل ایشان تجمع کنند. 

اپیزود سوم :: به‌گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم مستقر در وزارت کشور، داوود احمدی‌نژاد (برادر محمود احمدی‌‌نژاد) رئیس سابق بازرسی نهاد ریاست‌جمهوری، دقایقی پیش برای ثبت‌نام در یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد.وی در گفت‌و‌گوی کوتاهی با خبرنگاران گفت: فعلاً به‌صورت مستقل آمده‌ام و هدفی جز خدمت ندارم.

اپیزود چهارم :: به گزارش جام جم آنلاین، غلامرضا اسماعیلی متولد 1351 که خود را مدیر عامل شرکت آب معدنی کوهسار معرفی می کرد با اجاره کردن یک عدد کالسکه از ناصرخسرو، خود را به وزارت کشور رساند.وی شعار انتخاباتی خود را «صلح و وحدت» اعلام کرد و گفت: من می خواهم ایران را بسازم و کالسکه من نشان می دهد که من آدم ساده زیستم. 

نطق بعد از دستور ، لطیفه انتخاباتی :: با عرض معذرت به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) ، اولاً تا جایی که حضرت شیخ میداند آنحضرت اولاً فارس نیست ، دوماً نام مبارکش محمد علی نیست ، و سوماً عمر مبارکشان 1300 سالی بیشتر است و رابعاً قرار نیست از مرودشت ظهور فرمایند!

هر کی اینجا کلیک کنه ، دو نمره اضافه میگیره !