دو واحد خریت پیشرفته !

هر کی پیام سیاسی بده از کلاس اخراج میشه !

شیخ ما ، و تفاوت جناحین چپ و راست!
ساعت ۳:٠٦ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳٩٢/٢/٢۳   کلمات کلیدی: گشت و گذار مجازی !

از استاد عباس خوش عمل کاشانی ، بر دو نمره اضافه کلیک کنید و کامل بخوانید!

شکر  خدا  که   پیری   چون    شیر شرزه آمد ،

 روباه خصلتان  را   بر   جســـــــم    لرزه  آمد !

نطق پیش از دستور :: از شما چه پنهان یکی از دندانهای چپ شیخ به شدت درد گرفت ، و التهاب ناشی از آن شدیداً باعث تورم سمت چپ صورت شیخ شد ، و به این شکل ، تصویر از چپ ، یا جناح چپ شیخ به کلی با جناح راست شیخ متفاوت شد !

از شما چه پنهان ، همین پریروز که برای اولین بار با جناحَین متفاوت به خانه رفتیم ، بانوی شیخ لُپ جناح چپ شیخ را چلانید  و فرمود :: آی قربون شیخ تپل مُپل خودم بشم ، خیلی ذوق زده شدیم ، لیکن هر چه تلاش نمودیم که به جناح راست صورت خود ضربه بکوبیم تا بلکه جناح راست نیز مورد عنایت خاصه بانوی حضرت شیخ قرار گیرد نشد که نشد ، و بلکه این تفاوت جناحین شیخ تشدید شد ! ..... حالا ما چرا این ماجرای مافوق 18 را برای مریدان افشا نمودیم ؟ عرض میکنم!.... ، یعنی همین امروز داشتیم روزنامه وزین کیهان را ورق میزدیم که مشاهده فرمودیم نوشته اند ::

"کسانی که از آقای هاشمی طرفداری می‌کنند همان‌ها هستند که پیش‌‌از‌‌این و طی چند سال گذشته در میان طرفداران و حامیان فتنه و انحراف حضور داشته‌اند بنابراین آقای رفسنجانی جمع جدیدی را به طیف یاد شده اضافه نکرده و نمی‌کند!"

یعنی لُپ مطلب اینکه (این لپ به لپ جناح چپ شیخ ربطی ندارد) ، هاشمی نماینده جریان انحرافی است و عملاً همان مشایی است! ، و از آنجا که رئیس جمهور عزیزتر از جانمان فرموده اند :: احمدی نژاد همان مشایی و مشایی همان احمدی نژاد است ، نتیجه میگیریم که "هاشمی همان احمدی نژاد است"! ، و از آنجا که هاشمی فتنه را نیز نمایندگی میکند پس هاشمی همان موسوی است ، و از جمیع این قضایا نتیجه میشود موسوی همان احمدی نژاد است ، و ما نفهمیدیم با این حال این قشقرق 88 به خاطر چی بود! 

حالا لازم نیست مریدان به همه مواضع خود فشار آورند تا قضیه بالا را درک کنند ، چون انگیزه نگارش این مطلب همان تفاوت جناحین شیخ بود ، که با ورود  هاشمی و مشایی به انتخابات کاملاً برطرف شد ، و جناح چپ شیخ بر جناح راست شیخ منطبق گشت!

نطق بعد از دستور:: وقتی به من می‌گویند به افتخار فلانی دست بزن! گیج میشم و نمی‌دونم که دقیقا باید به کجاش دست بزنم! ..... البته منبع این لطیفه جای ابهام دارد ، زیرا برای اولین بار توسط حضرت شیخ اختراع شده بود و ما امروز با کمال تعجب در ستون گفت و شنود کیهان دیدیم ! ، این هم سند کامل آن ، متن کپی شده از "کشکول شیخ نهایی" ::

ما نفهمیدیم وقتی هواپیمای بی سر نشین رو سالم به زمین می نشونیم ، چرا واسه هواپیمای سرنشین دار اینکار رو نمیکنیم !

ما نفهمیدیم اگه "زن چراغ خونه است " ، پس چرا وقتی روشن میشه و یک ریز حرف میزنه ، نمیشه خاموشش کرد !

ما نفهمیدیم اینکه میگن "به افتخارش دست بزنید" ، دقیقاً به کجای طرف باید دست بزنیم!

ما نفهمیدیم اینکه میگن "اون ممه رو لولو برد" درسته ، یا "اون ممه رو رو لولو خورد !    

ما نفهمیدیم اینکه میگن "خر شدیم رفت!" ، پس چرا ما هر چی خر شدیم نرفت؟!!

هر کی اینجا کلیک کنه ، دو نمره اضافه میگیره !