دو واحد خریت پیشرفته !

هر کی پیام سیاسی بده از کلاس اخراج میشه !

موتور محرکه جامعه را روشن کن!
ساعت ٢:۱٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳٩٢/۳/٥   کلمات کلیدی: گشت و گذار مجازی !

خارج از دستور :: این مطلب فقط طنز است .....و دیگر هیچ !

نطق پیش از دستور :: اصولاَ ما فراوان به همه مواضع حضرت شیخ فشار آوردیم تا بالاخره کشف کنیم موتور محرک جامعه چیست؟ ،  حتی یک بار خودمان در صفحه جستجوی گوگل "موتور محرکه جامعه" را تایپ کردیم و دکمه اینتر را زدیم ، و  تمام حدود یک میلیارد نتیجه را خواندیم و نتوانستیم چیزی بفهمیم ،  این هم نمونه عناوین نمایش داده شده ::

سایت هواداران محسن رضایی :: امید به آینده موتور محرکه جامعه است!

رئیس دانشگاه کاشان :: کار آفرینی موتور محرکه جامعه است !

خبرگزاری ایمنا :: نو آوری لازمه توسعه اقتصادی و موتور محرکه جامعه است!

سیاست روز ::فرهنگ عمومی قشر مستضعف موتور محرکه جامعه اسلامی است!

سپیدار آنلاین :: نسل جوان کشور موتور محرک جامعه است !

یک وبلاگ نویس نزدیک به شیخ :: تشویق موتور محرک جامعه است! 

بگذریم ، از آنجا که موتور محرکه جامعه تشویق است ، ما هم تصمیم گرفتیم موتور محرکه خودمان را به راه اندازیم و مریدان را به جهت راه اندازی موتور محرکه جامعه تشویق کنیم ، پس بخوانید و اسراف نکنید!

1- از آنجا که اقشار مستضعف  که بیشتر به کارآفرینی در صنایع دستی نظیر قالیبافی مشغولند موتور محرکه جامعه هستند ، به کسی رای دهید که موتورمان را روشن کند!

2- بدون شک توصیه به رهنمودهای علمای جلیلی القدر (آن "ی" اضافه نیست) موتور محرکه جامعه است ، پس رمز سعادت جامعه در همان است که گفتیم!

3- توجه به عرفان ناب ایرانی اسلامی موتور محرکه جامعه است ، پس به کسی رای دهید که اهل عارف (همان عرفان) باشد و موتورمان را روشن کند!

4- موتور محرکه جامعه اسلامی تمسک به ولایت است ، باور کنید هست ، پس در هرگونه تصمیم گیری برای خود شخصیتهای  ولایتی را فراموش نکنید !

5- روحانیت رمز ماندگاری و موتور محرکه فرهنگ و سیاست و اقتصاد و هکذا ، در جامعه است ، موتور محرکه جامعه بدون روحانی خاموش است!

6- صداقت و راستگویی موتور محرکه جامعه است ، باید امور کشور را به دست کسانی داد که از هرگونه غرض ورزی بدور بوده و خودشان غرضی باشند!

7- بدون شک موتور محرکه جامعه حداد عادل است ، بیخود به شیخ ما گیر ندهید که این چه موتور محرکه ای است ، برین رای بدین!

8- از آنجا که امید به آینده موتور محرکه جامعه است ، به یک رضایی رای دهید که این موتور محرکه را کشف کرده و به آن اعتقاد داشته باشد!

هر کی مطلب بعدی رو نخونه ، موتورش خاموش بشه ایشالا!