دو واحد خریت پیشرفته !

هر کی پیام سیاسی بده از کلاس اخراج میشه !

این ما ، یعنی حضرت شیخ !
ساعت ۱٢:۱۸ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳٩٢/٦/٢٢   کلمات کلیدی: یادداشت نیمه خرکی!

خارج از دستور ، از شیخ نهایی ::

"شیطان که رانده گشت ، به جز یک خطا نکرد ،

خود را برای سجده ی آدم رضـــــــــــــــا نکرد ! "

مــــــــــا صد هــــــــزار سجده بر آدم نموده ایم ،

صد آفــــرین  ، درود به شیطان ......... ریا نکرد !

نطق پیش از دستور :: اینکه اصلاً این رباعی که حاوی بیتی از غزلواره ای از حضرت شیخ است چه ربطی به موضوع این پست دارد خود ما (این ما یعنی حضرت شیخ) هم نفهمیدیم ، مریدان سئوال نفرمایند!

نقل است مشنگی از حضرت مولانا به طعنه پرسید شراب حلال است یا حرام ، فرمود :: "تا که خورد ، اگر مَشکی شراب را در دریا بریزند متغیر نشود ، از آن آب وضو ساختن و نوشیدن جایز باشد، ولی اگر چون تویی خورد ، نان جوینت هم حرام است!"

یا اصلاً ما نمیدانیم این رباعی از حضرت خیام است یا خیر ، و به هر جهت گناه آن از گردن شیخ ما ساقط است !

می گر چه حرام است، ولی تا که خورد // آنگاه چه مقدار و دگر با که خورد ؟

هر گاه که این سه شرط شد راست، بگو // می را نخورد مردم دانا،  که خورد؟

راستش ما (این ما یعنی حضرت شیخ) تا آنجا که میدانیم بسیاری از علمای بزرگوار حضور در فیس بوک را حرام دانسته اند ، مسئولین آنرا جرم اعلام کرده اند ، و ستاد شریف فیلترینگ هم آن را تخته کرده است ، ولی اینکه چگونه میشود مسئولین بلند پایه از رئیس جمهور گرفته تا وزرا در این پایگاه تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن صفحه شخصی دارند ، و بعضی عین آب خوردن به دختر خانم پلوسی دل میدهند (ستاندن قلوه مشاهده نشده)  و سال نو یهودیان محترم را تبریک میگویند؟ عرض میکنیم!

نطق بعد از دستور :: منتظری چی رو عرض کنیم آبجی ، حواست کجاست ، مگر آن حکایت اول این پست را برای عمه جانمان نوشتیم؟ ........فی الحال مریدان استراحت کنند تا منبر بعدی!

نطق بعد از نصفه شب :: باور بفرمایید شیخ ما حاضر است دویست سال در کهریزک بماند ، تا دو ساعت بنشیند فیلم این جناب مسعود خان ده نمکی را تماشا کند ، پریروز عازم تهران بودیم ، به هنگام برگشت مجبور شدیم فیلم مبتذل رسوایی را در اتوبوس تماشا کنیم ، .....جانمان به لب مبارکمان رسید ، بالاخره هم نفهمیدیم این حاج یوسف (روحانی که نقش آن را اکبر عبدی بازی میکند) هم بعععععععععله .....یا نه !