دو واحد خریت پیشرفته !

هر کی پیام سیاسی بده از کلاس اخراج میشه !

گریه کنید مسلمونا ....!
ساعت ۸:٥۱ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳٩۱/٩/۱۳   کلمات کلیدی: جدی ، فاقد خر!

نطق پیش از دستور :: فکر می کنید اگر شیخ ما (به شیوه دیگران!) قرار بود چیزی بگوید یا بنویسد ، که مریدان را چنان بگریاند ، که اشک از مشکِشان سرازیر شود چه میگفت؟ پس بخوانید سه خبر زیر را و به ارتباط بین انها فکر کنید !

1-به گزارش خبرگزاری فارس، پروژه 26 میلیون دلاری «طبیب» به کارگردانی «فلیپ اشتولتسل» مدتی است که در آلمان کلید خورده است ، این فیلم که محصول سینمای آلمان است، بخشی از زندگی حکیم ابوعلی‌سینا (با بازی بن کینزلی)، طبیب ایرانی را روایت می‌کند ، که جوانی مسیحی به قصد آموختن علم پزشکی ، به نزد او در اصفهان می‌رود.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910522000503

2- به گزارش عبرت نیوز فیلمنامه "طبیب" ، اثر "رایان برگر" است ، که بر اساس رمان "مدیکوس" (به معنای طبیب) اثر "نوا گوردون" نویسنده آمریکایی، نوشته است. این رمان در سال ۱۹۸۶ منتشر شد و بیش از "بیست و یک میلیون نسخه" از آن در دنیا به فروش رسید.

http://ebrat.ir/?part=news&inc=news&id=46361

3- مدیر انتشارات تعطیل شده اسطوره گفت ، کار نشر در ایران سوددهی اقتصادی چندانی ندارد که بتوان با سرمایه بازگشتی، موسسه انتشاراتی را سرپا نگه داشت و به همین خاطر نشرمان را تعطیل کرده‌ایم ، وی افزود: وقتی تیراژ کتاب در ایران در حد 1000 و 1500 نسخه است، چه امیدی می‌توان به بازگشت سرمایه در کار نشر داشت؟!

http://www.asriran.com/fa/news/191016

نطق بعد از دستور ، از دکتر علی شریعتی  :: تاریخ ما سرشار از شهید است ، ولی آنچه اکنون به آن بیشتر نیاز است اندیشه و عقلانیت است !

هر کی اینجا کلیک کنه ، دو نمره اضافه میگیره !