دو واحد خریت پیشرفته !

هر کی پیام سیاسی بده از کلاس اخراج میشه !

چشمها را باید شست ، جور دیگر باید دید!
ساعت ٩:٤۸ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳٩۱/۱٢/٢٢   کلمات کلیدی: طنز چیست ، طناز کیست؟

بخوان ، در سوگ حضرت چاوز !

اینروزها به مانند متهمی هستم که هزار حرف ناگفته در سر دارد ، به اندازه هزار ساعت  ، ولی به او گفته میشود وقت داری فقط سی ثانیه از خود دفاع کنی ، آنوقت جمله هایی میگویم بریده بریده و نامفهوم ، که نه تنها مرا نجات نمیدهد ، بلکه فقط اختلال حواس و هذیان گویی را به اتهاماتم اضافه میکند! 

نطق پیش از دستور :: تقدیر و تشکرات خرکی مریدان را در پست بعد بخوانید ، و همچنان در نظر سنجی شرکت کنید!

البته اصولاً ما الاغها حکمت بعضی از کارها را نمی فهمیم ، مثلاً امروز خودمان رفتیم بانک تجارت ، دیدیم یک طرحی گذاشته به اسم الماس و زمرد ، خواندیم ، نوشته شما هفت میلیون تومان سپرده میگذاری بانک با سود 12 درصد ، بعد ما به شما یک وام هفت میلیونی پنج ساله میدهیم با سود 18 درصد ، بعد سپرده شما تا پایان تسویه وام نزد بانک میماند ، و ما خیلی نازیم و اینا ..... یعنی اینکه بانک هفت میلیون خودمان را به خودمان پس میدهد ، و ما را پنج سال بدهکار میکند ، و 12 درصد سود میدهد ، و 18 درصد پس میگیرد ، یعنی 6 درصد پول ما را اونهم با کلی چک و سفته ماهیانه می ستاند ،  و دست آخر پول خودمان را پس میدهد! ، واقعاً  بیا با هم عرعر کنیم!

امروز نیلوفر پکر بود ، اصرار کردیم تا درد دل کند ، گفت روحانی پرورشی مدرسه گفته سر و کار داشتن با آلات موسیقی ، نواختن ، خرید ، فروش ، آموزش و .....الباقی گناه کبیره و حرامه ، گفته روز قیامت با گرز آتشین چنان بلایی سرت می آورند که بیا و ببین ، رفتیم هنرکده  خورشید وابسته به شهرداری اصفهان  ، رفتیم که کافه  رو به هم بریزیم و حسابی امر به معروف کنیم ، رفتیم که ثبت نام ارگ نیلوفر رو کنسل کنیم ، شرایط ثبت نام روی دیوار بود ، دیدیم زیر اون نوشته :: به فرزندان خانواده شهدا و جانبازان و اعضای بسیج و روحانیون و طلاب (با معرفی نامه کتبی از حوزه علمیه محل تحصیل) چهل درصد تخفیف داده میشه ، ......خدایی بیا با هم عرعر کنیم!

این جوک زمون مرحوم مصدق رو شنیدی؟ ، نقل میکنند شخصی سم سوسک کش میفروخت ، و بسیار تبلیغ میکرد ، تا بالاخره هالویی چون ما از او خرید ، چون به خانه آمد پس از چند روز هیچ اثر مفیدی از آن ندید ، پس لب به اعتراض گشود نزد فروشنده ، که چیست این گردی که هیچ خاصیتی ندارد ؟........ فروشنده گفت استفاده از این سم دستورالعمل و آدابی دارد به این شکل ، که باید سوسک را گرفت ، کف پای او را قلقلک کرد تا دهانش از خنده باز شود ، سپس با قاشق قدری از سم را در گلوی او ریخت تا خفه گردد ، ......پس خریدار سئوال نمود :: آیا نمیشود زمانی که سوسک را گرفتیم گردن او را فشار دهیم تا خفه شود ؟ پاسخ شنید که :: چرا البته ، این هم راهی دیگر است! 

نطق پس از دستور :: تقدیر و تشکرات خرکی مریدان را در پست بعد بخوانید ، و همچنان در نظر سنجی شرکت کنید!

هر کی اینجا کلیک کنه ، دو نمره اضافه میگیره !