دو واحد خریت پیشرفته !

هر کی پیام سیاسی بده از کلاس اخراج میشه !

باز باران ، با ترانه !
ساعت ۳:٠٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳٩٢/٢/۱۱   کلمات کلیدی: گشت و گذار مجازی !

نطق پیش از دستور :: امروز داشتیم با خود می اندیشیدیم (این با خود اندیشیدن خلاف نیست ، فکر بد نکنید) که با این اطوار اینترنت مستمعین حضرت شیخ روز به روز کمتر میشوند ، و اینجوری شیخ ما ممکن است در آستانه روز معلم ، کلاس درس را تعطیل کند ، پیامهای بی شماری از مریدان داشته ام که در آن نوشته اند :: "با درود به حضرت شیخ ، الهی من فدای شما بشوم از بیخ ، راستش دلم لک زده بود برای شما پیام بفرستم ، اما نمیدانم چرا پیامها ارسال نمیشود"!

حالا به شیخ گیر ندهید که اگر ارسال پیام غیر ممکن است ، همان پیامهایی که در آن نوشته اند "نمیتوانیم پیام بفرستیم" چگونه به دست شیخ رسیده است ،.....راستش شیخ ما هم (علیرغم فشار بر تمام مواضع خود) نتوانسته است به این سئوال بغرنج پاسخ دهد!

غرض اینکه در افکار خود غوطه ور بودیم که تعطیل کنیم ، تعطیل نکنیم ، اگر مریدان بخواهند تعطیل میکنیم ، نگفتیم تعطیل نمیکنیم ، اگر احساس وظیفه کنیم تعطیل میکنیم ، ......دیدیم که این کاهش مستمعین علاوه بر فضای مجازی به فضای حقیقی هم کشیده است ، میگی نه ؟ این خبر رو که همین امروز "شبکه ایران" منتشر کرده بخوانید::

"امروز بعد از ظهر قرار بود، منوچهر متکی، کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری، در دانشگاه امیرکبیر سخنرانی کند. این سخنرانی توسط بسیج دانشجویی دانشگاه امیر کبیر هماهنگ شده بود ، علیرغم تبلیغات گسترده .... منوچهر متکی که برای اجرای سخنرانی اش، از حوالی ظهر به دانشگاه امیر کبیر رفته بود، پس از اطلاع از خالی بودن صندلی های سالن همایش، از حضور در این سالن امتناع کرده و با ناراحتی دانشگاه را ترک می کند."

نطق بعد از دستور :: لطیفه خرکی ، نطق پیش از دستور ، نطق پس از دستور ، و عکس و عنوان مطالب شیخ هیچ ربطی به هم ندارد ، ......هر کی فکر کنه داره ، اخراجه!

لطیفه خرکی ، از وبلاگ جوک تو جوک :: دور دیش سیمان ریخته بودم، ماموره نمی تونست از جا بکَنَدِش...میگه چرا سیمان ریختی؟؟ ، گفتم::واسه اینکه باد نبردش...! ، گفت :: گچ بریزی هم کافیه...!!! خودمم گچ ریختم، 6ماهه تکون نخورده!!!

هر کی اینجا کلیک کنه ، دو نمره اضافه میگیره !