گریه کنید مسلمونا ....!

نطق پیش از دستور :: فکر می کنید اگر شیخ ما (به شیوه دیگران!) قرار بود چیزی بگوید یا بنویسد ، که مریدان را چنان بگریاند ، که اشک از مشکِشان سرازیر شود چه میگفت؟ پس بخوانید سه خبر زیر را و به ارتباط بین انها فکر کنید !

1-به گزارش خبرگزاری فارس، پروژه 26 میلیون دلاری «طبیب» به کارگردانی «فلیپ اشتولتسل» مدتی است که در آلمان کلید خورده است ، این فیلم که محصول سینمای آلمان است، بخشی از زندگی حکیم ابوعلی‌سینا (با بازی بن کینزلی)، طبیب ایرانی را روایت می‌کند ، که جوانی مسیحی به قصد آموختن علم پزشکی ، به نزد او در اصفهان می‌رود.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910522000503

2- به گزارش عبرت نیوز فیلمنامه "طبیب" ، اثر "رایان برگر" است ، که بر اساس رمان "مدیکوس" (به معنای طبیب) اثر "نوا گوردون" نویسنده آمریکایی، نوشته است. این رمان در سال ۱۹۸۶ منتشر شد و بیش از "بیست و یک میلیون نسخه" از آن در دنیا به فروش رسید.

http://ebrat.ir/?part=news&inc=news&id=46361

3- مدیر انتشارات تعطیل شده اسطوره گفت ، کار نشر در ایران سوددهی اقتصادی چندانی ندارد که بتوان با سرمایه بازگشتی، موسسه انتشاراتی را سرپا نگه داشت و به همین خاطر نشرمان را تعطیل کرده‌ایم ، وی افزود: وقتی تیراژ کتاب در ایران در حد 1000 و 1500 نسخه است، چه امیدی می‌توان به بازگشت سرمایه در کار نشر داشت؟!

http://www.asriran.com/fa/news/191016

نطق بعد از دستور ، از دکتر علی شریعتی  :: تاریخ ما سرشار از شهید است ، ولی آنچه اکنون به آن بیشتر نیاز است اندیشه و عقلانیت است !

هر کی اینجا کلیک کنه ، دو نمره اضافه میگیره ! 

/ 20 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جهانمردی

شیخنا ممنون از مشاهدات و تفقدات و ملاطفات و ویرایش زیبا و ثبت مطالب اگر قصوری دیدید به بداهه بودن و عدم دسترسی مجدد به آن ببخشید

اقتداری

سلام .بد جوری مارا وابسته ی عر عر الاق شیخ کرده ای هر شب می خوانمت با غزل پشیمانی به روزم

؟

به این میگن کلاهبرداری: چند دلیل برای خوشحالی: 1- مجلس تحرکی نشان داده درمورد ستوده 2- اعتصاب غذای ستوده تمام شد 3- عدم خرج دختر ستوده لغو شد 4- ستوده در مقابل ظالمین پیروز شد 5- ستوده نشان داد که مبارزه او برای خودش وبچه هایش به خاطر زندگی بهتر وحقوق انسانی است در واقع همه داد وهوار های ما به خاطر خودمان است ارمان گرایی در کار نیست وشعاری درکار نیست . یعنی همه باید به خاطر احترام به خود اعتراض کنند 6- مرسی به خاطر اعتراض مخالفان کاخ ریاست جمهوری را ترک کرد. حالا دیدید شش اتفاق برای خوشحالی راستش مصری ها از ما یاد گرفته اند وفهمیده اند که نباید قدرت را از یک اقلیت گرفت وبه اقلیت دیگری داد. باید طرفداران مبارک هم در قدرت حضور داشته باشند. دمکراسی یعنی همین . اشتباه ما در سال 57 عدم مشارکت طرفداران سلطنت که صد درصد پایگاه هم داشتند در قدرت بود وانحصار قدرت در دست عده ای که باز هم نماینده اکثریت نبودند. از دیگرانی هم که باید درقدرت نماینده میداشتند حرفی نمیزنم در سوریه هم نباید طرفداران اسد مطلقا کنار زده شوند . این رمز موفقیت وعدم بازتولید استبداد مجدد در منطقه است.

کورش شفیعی ایران نژاد

"محمود دولت آبادی" را وقتی نوجوانی بیش نبودم با رمان جاودانه اش "کلیدر" شناختم. رمانی در 10 جلد و بیش از 3000 صفحه! اکنون اثر دیگری از او بنام "زوال کلنل" به اکثر زبانهای بین المللی ترجمه شده و جایزه گرفته ولی اجازه نشر به زبان اصلی را ندارد!... کلنلی که ماجرایش در ایران میگذرد نمیتواند فارسی حرف بزند!!

بیک

خب بهتره که خارجی بخوره ...فرج سلحشور نخوره مام سینما را فاحشه بکنه دستور اعدام سینماچی جماعت را صادر کنه

شاعر شنیدنی ست

من اینجا بس دلم تنگ است و هر ازی که می بینم بدآهنگ است ... باعث تاسفه / باعث تاسفیم!

نيلوفر

سلام . گفتیم بقول دوستی . نقل قول بود . نمیتونستم بگم بچه و سوهر داریم که شیخ

قلم

مطلبی نغز و عین حقیقت ، واقعا از این همه توجه و واقع بینی شما سپاس ... خواندن وبلاگ شما یکی از کارهای مفید روزانه من است !!!

مينا

جان برادر!!!! اين روزا انديشه و عقل به چه درد مي‌خوره تا وقتي فارسي 1 و کوفت و زهرمار هست فقط شما ببين سلطان چند تا زن مي‌گيره!! ما وصفش را شنيديم شما خودش را ببين و در جواب مدير انتشارات اسطوره : چرا برادر کتاب کمک درسي کنکور و دانشگاهي چاپ کن سود داره چون ملت «مجبورند» بخرند و آيا بخوانند يا نخوانند! به استادش بستگي داره![قهقهه]