چگونه خودکشی موفقی داشته باشیم؟

نطق پیش از دستور  ، شوخی با حضرت خیام ::

در کارگه کوزه گــــــــــــَــــــــــری رفتم دوش ، 

دیدم که یکی کوزه کِشَد ، سخت به دوش !

گفتم کـــــــه چه رازیست در این سنگینی ؟

گفتا که خمش باش کــــه "اَح" کَرَدن توش ! 

آفتاب نیوز ، چهار شنبه 29 آذر 91 :: مسافری که با تظاهر به خود کشی در ایستگاه های مترو باعث ایجاد وفقه در حرکت قطار ها شده بود؛ به ۳ ماه حبس و ۱۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق شرکت بهره برداری تهران محکوم شد.

خوب ما یه چیزی داریم به اسم اقدام به خودکشی ، و یه چیزی داریم به اسم خودکشی موفقیت آمیز ، درصد بالایی از افرادی که اقدام به خودکشی میکنند ، به طریقی نجات پیدا میکنند و تعداد کمتری موفق میشوند ، با دیدن این خبر ، و به جهت جلوگیری از حبس و جریمه برای خودکشی ناموفق ، تصمیم بر آن گرفتیم مراحل انجام یک خودکشی آبرومندانه و موفق را به عرض مریدان برسانیم !

1- در انتخاب روش خودکشی دقت کنید :: یعنی مثلاً اگه میخواین با برق خودکشی کنید قبلاً از شرکت برق استعلام کنید ، که موقع جون دادن یهویی برق نَره ، یا مثلاً اگه میخواین خودتون رو جلوی قطار بندازین ، حتماً چک کنید قطار سر موقع میرسه ، و اگه میخواین خودتون رو بندازین تو زاینده رود ، مواظب باشین که زاینده رود سالی پنج روز بیشتر آب توش نیست!

2- با یک حقوقدان مشورت کنید :: خوب کار از محکم کاری عیب نمیکنه ، بالاخره اگه یک درصد هم احتمال داشته باشه موفق نشین ، اونوقت مجبورین جریمه و زندان رو به جون بخرین ، از روشی استفاده کنید که کمترین جریمه و زندان رو داشته باشه ، و اگه هنوز یارانه نگرفتین ، از روشی استفاده کنید که با حکم زندان طولانی تر مشکل رفع و رجوع بشه!

3- به فکر اطرافیان و بازماندگان باشید :: حتماً یه وصیت نامه توپ بنویسین ، توش ذکر کنید که در کمال صحت و سلامت جسمی و روانی تصمیم به خودکشی گرفتین ، و خدای ناکرده از هیچ اداره و وزارتخانه دولتی و غیر دولتی شکایتی ندارید ، و بی بی سی شما رو تشویق به اینکار نکرده ، در ضمن خودکشی شما هیچ انگیزه اقتصادی و سیاسی و اجتماعی و شخصی نداره ، مواظب باشید اگه از خودکشی شما برداشت سیاسی بشه ، حساب بازماندگان با کرام الکاتبین خواهد بود!

4- جانب احتیاط را حفظ کنید :: بالاخره علیرغم همه پیش بینی ها ممکنه نتونین خودکشی موفقیت آمیزی رو تجربه کنید ، پس احتیاطاً یکی از نزدیکان قلچماق رو مامور کنید که با یه دونه چماق هنگام خودکشی بالای سر شما حاضر باشه ، و در صورتی که به هر دلیل نتونستید موفق بشید ، یه ضربه اساسی تو مُخِتون بکوبه ، جانب احتیاط رو رعایت کنید ، در هر صورت ضربه اضافی ضروری است!

نطق پس از دستور :: پست بعد رو حتماً بخونید ، ضمن آرزوی موفقیت برای همه مریدان سفر خوشی برای شما آرزومندیم !....شما هم یک توصیه مفید بنویسید ، هر کی توصیه سیاسی بنویسه اخراجه !....در ضمن از احتمال غیبت چند روزه شیخ نگران خودکشی ناموفق نباشید!

هر کی اینجا کلیک کنه ، دو نمره اضافه میگیره !

/ 21 نظر / 433 بازدید