شعر یادت نره !

نطق پیش از دستور :: البته چنانچه می دانید یکی از شرایط کاندیدای ریاست جمهور شدن این است که از رجال سیاسی باشید ، اگر چه هنوز مشخص نیست که این "رجل" حتماً باید مرد باشد ، یا یک شیر زن ایرانی نیز میتواند رجل سیاسی محسوب شود ، اما بی خیال ، ما در اینجا روشهای خود را جهت رجل سیاسی شدن در سه سوت تقدیم میکنیم!

1- در بلاگفا وبلاگی بزنید و یک نظر سنجی در آن قرار دهید که شما در انتخابات یازدهم به چه کسی رای میدهید ، بعد اسم خودتان را هم درون کاندیداها بچپانید و روزی حداقل 16 ساعت خودتان به خودتان رای بدهید !

2- خودتان برای خودتان چند وبلاگ کمپین حمایت در پرشین بلاگ راه بیندازید ، و خودتان برای خودتان جهت کاندید شدن در انتخابات نامه فدایت شوم بنویسید و خودتان را دعوت کنید تا جهت نجات کشور اقدام کنید ، .....ولی یادتان باشد خودتان برای خودتان ناز کنید!

3- احساس تکلیف کنید ، حداقل روزی سه بار احساس تکلیف کنید  (خواب و بیداری فرقی نمیکنه) ،  البته ما هنوز کیفیت این احساس تکلیف را کشف نکرده ایم ، اگر کسی میداند چگونه احساس تکلیف میکنند به ما هم اطلاع دهید!

4-خودتان برای خودتان یک جبهه راه بیندازید ، کار مشکلی نیست ، مثل جبهه های جنگ هم خطرناک نیست ، یک اسمی مثلاً "همنوازی" ، "هم آوازی" ، "هم اندیشی" ،  " هم بستگی" .... ، تحقیق کنید قبلاً جبهه ای به این نام تشکیل نشده باشد ، خطرناکه حسن!

5 - اما بهترین راه اینست که ........ حیف شد که نمیتونم این روش رو بگم ، خیلی توپه ، احتمال رئیس جمهور شدن شما هم  زیاده ...... ای ......جوونی کجایی که یادت به خیر ! ..... اما .......شعر یادت نره !

نطق بعد از دستور :: شما هم پیشنهاد دهید ، ......شما چگونه رجل سیاسی میشوید ........هر کی پیام سیاسی بده رجل سیاسی نیست!

هر کی اینجا کلیک کنه ، دو نمره اضافه میگیره ! 

/ 42 نظر / 54 بازدید