این ما ، یعنی حضرت شیخ !

خارج از دستور ، از شیخ نهایی ::

"شیطان که رانده گشت ، به جز یک خطا نکرد ،

خود را برای سجده ی آدم رضـــــــــــــــا نکرد ! "

مــــــــــا صد هــــــــزار سجده بر آدم نموده ایم ،

صد آفــــرین  ، درود به شیطان ......... ریا نکرد !

نطق پیش از دستور :: اینکه اصلاً این رباعی که حاوی بیتی از غزلواره ای از حضرت شیخ است چه ربطی به موضوع این پست دارد خود ما (این ما یعنی حضرت شیخ) هم نفهمیدیم ، مریدان سئوال نفرمایند!

نقل است مشنگی از حضرت مولانا به طعنه پرسید شراب حلال است یا حرام ، فرمود :: "تا که خورد ، اگر مَشکی شراب را در دریا بریزند متغیر نشود ، از آن آب وضو ساختن و نوشیدن جایز باشد، ولی اگر چون تویی خورد ، نان جوینت هم حرام است!"

یا اصلاً ما نمیدانیم این رباعی از حضرت خیام است یا خیر ، و به هر جهت گناه آن از گردن شیخ ما ساقط است !

می گر چه حرام است، ولی تا که خورد // آنگاه چه مقدار و دگر با که خورد ؟

هر گاه که این سه شرط شد راست، بگو // می را نخورد مردم دانا،  که خورد؟

راستش ما (این ما یعنی حضرت شیخ) تا آنجا که میدانیم بسیاری از علمای بزرگوار حضور در فیس بوک را حرام دانسته اند ، مسئولین آنرا جرم اعلام کرده اند ، و ستاد شریف فیلترینگ هم آن را تخته کرده است ، ولی اینکه چگونه میشود مسئولین بلند پایه از رئیس جمهور گرفته تا وزرا در این پایگاه تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن صفحه شخصی دارند ، و بعضی عین آب خوردن به دختر خانم پلوسی دل میدهند (ستاندن قلوه مشاهده نشده)  و سال نو یهودیان محترم را تبریک میگویند؟ عرض میکنیم!

نطق بعد از دستور :: منتظری چی رو عرض کنیم آبجی ، حواست کجاست ، مگر آن حکایت اول این پست را برای عمه جانمان نوشتیم؟ ........فی الحال مریدان استراحت کنند تا منبر بعدی!

نطق بعد از نصفه شب :: باور بفرمایید شیخ ما حاضر است دویست سال در کهریزک بماند ، تا دو ساعت بنشیند فیلم این جناب مسعود خان ده نمکی را تماشا کند ، پریروز عازم تهران بودیم ، به هنگام برگشت مجبور شدیم فیلم مبتذل رسوایی را در اتوبوس تماشا کنیم ، .....جانمان به لب مبارکمان رسید ، بالاخره هم نفهمیدیم این حاج یوسف (روحانی که نقش آن را اکبر عبدی بازی میکند) هم بعععععععععله .....یا نه !

/ 21 نظر / 155 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جوکر مومن

بسم الله اگر تکفیرمان نکنند کسی بود گیر کرده بود بسم الله گفت و از آب رد شد! بدبختی یکی دو نفر هم نبوده اند! قانون الهی هم گاهی آنقدر به سرعت اجرا میشود که گاهی سرعت آن باعث دیده شدن مسائل به شکل خارق عادت میشود. در تفسیر المیزان موجود است... بی خیال :: فیض روح القدس ار باز مدد فرماید دیگران هم بکنند آنچه مسیحا میکرد!

جوکر مومن

بسم الله عشق است یار ما و چو خلوت به غار ما حال است حال ما و چه شیرین نگار ما فی البداهه تقدیم شد به عنون حسن ختام[چشمک][گل]

دیاپازون

بسیار نعز و خواندنی بود حالا بالاخره می بخوریم یا ...

فریبا

احکام مثل حکم های اداری کارآگاه گجت خودبخود ازبین می رود و احکام جدید با سلیقه های فردی جایگزین می شوند این احکام منحصر بفرد اینجا و آن جا و همه جا را شامل می شوند اما قابل الاجرا در زمان و مکان خاص می باشند و البته منابع مجهول الهویت دارند [گل]

عادل

یا شیخ ایا تراشیدن محاسن حرام است؟[نیشخند]

ملابصرالدین

سلام منظورم واضحه این که فیس بوک و از این قبیل برای امثال ما حرامه معلومه که حرامه چون شاید ما سواستفاده کنیم ولی برای خودشون حلاله معلومه که حلاله چون حتمن استفاده ی مفید می کنن به خاطر همین میگن ملا به خودش نمیگه!! حالا اگه متوجه شدی برو فیلترشکنت رو بفروش و فقط و فقط از سایت پیوندها استفاده کن پول فروش فیلترشکنت رو هم در راه ترویج اسلام فیس بوکی هزینه کن!! شادباشی

پناهی

سلام زیبا ست

محمد باقر جودکی

با سلام خدمت شما بسیاری از مطالب سایت را خواندم و از استادی شاعر در به نظم کشیدن لذت بردم ، امااااااا محتوا ی بعضی اصلا به دل نمی نشیند. بنده که به شیعه بودن شما شک دارم!