شیخ ما ، و تفاوت جناحین چپ و راست!

از استاد عباس خوش عمل کاشانی ، بر دو نمره اضافه کلیک کنید و کامل بخوانید!

شکر  خدا  که   پیری   چون    شیر شرزه آمد ،

 روباه خصلتان  را   بر   جســـــــم    لرزه  آمد !

نطق پیش از دستور :: از شما چه پنهان یکی از دندانهای چپ شیخ به شدت درد گرفت ، و التهاب ناشی از آن شدیداً باعث تورم سمت چپ صورت شیخ شد ، و به این شکل ، تصویر از چپ ، یا جناح چپ شیخ به کلی با جناح راست شیخ متفاوت شد !

از شما چه پنهان ، همین پریروز که برای اولین بار با جناحَین متفاوت به خانه رفتیم ، بانوی شیخ لُپ جناح چپ شیخ را چلانید  و فرمود :: آی قربون شیخ تپل مُپل خودم بشم ، خیلی ذوق زده شدیم ، لیکن هر چه تلاش نمودیم که به جناح راست صورت خود ضربه بکوبیم تا بلکه جناح راست نیز مورد عنایت خاصه بانوی حضرت شیخ قرار گیرد نشد که نشد ، و بلکه این تفاوت جناحین شیخ تشدید شد ! ..... حالا ما چرا این ماجرای مافوق 18 را برای مریدان افشا نمودیم ؟ عرض میکنم!.... ، یعنی همین امروز داشتیم روزنامه وزین کیهان را ورق میزدیم که مشاهده فرمودیم نوشته اند ::

"کسانی که از آقای هاشمی طرفداری می‌کنند همان‌ها هستند که پیش‌‌از‌‌این و طی چند سال گذشته در میان طرفداران و حامیان فتنه و انحراف حضور داشته‌اند بنابراین آقای رفسنجانی جمع جدیدی را به طیف یاد شده اضافه نکرده و نمی‌کند!"

یعنی لُپ مطلب اینکه (این لپ به لپ جناح چپ شیخ ربطی ندارد) ، هاشمی نماینده جریان انحرافی است و عملاً همان مشایی است! ، و از آنجا که رئیس جمهور عزیزتر از جانمان فرموده اند :: احمدی نژاد همان مشایی و مشایی همان احمدی نژاد است ، نتیجه میگیریم که "هاشمی همان احمدی نژاد است"! ، و از آنجا که هاشمی فتنه را نیز نمایندگی میکند پس هاشمی همان موسوی است ، و از جمیع این قضایا نتیجه میشود موسوی همان احمدی نژاد است ، و ما نفهمیدیم با این حال این قشقرق 88 به خاطر چی بود! 

حالا لازم نیست مریدان به همه مواضع خود فشار آورند تا قضیه بالا را درک کنند ، چون انگیزه نگارش این مطلب همان تفاوت جناحین شیخ بود ، که با ورود  هاشمی و مشایی به انتخابات کاملاً برطرف شد ، و جناح چپ شیخ بر جناح راست شیخ منطبق گشت!

نطق بعد از دستور:: وقتی به من می‌گویند به افتخار فلانی دست بزن! گیج میشم و نمی‌دونم که دقیقا باید به کجاش دست بزنم! ..... البته منبع این لطیفه جای ابهام دارد ، زیرا برای اولین بار توسط حضرت شیخ اختراع شده بود و ما امروز با کمال تعجب در ستون گفت و شنود کیهان دیدیم ! ، این هم سند کامل آن ، متن کپی شده از "کشکول شیخ نهایی" ::

ما نفهمیدیم وقتی هواپیمای بی سر نشین رو سالم به زمین می نشونیم ، چرا واسه هواپیمای سرنشین دار اینکار رو نمیکنیم !

ما نفهمیدیم اگه "زن چراغ خونه است " ، پس چرا وقتی روشن میشه و یک ریز حرف میزنه ، نمیشه خاموشش کرد !

ما نفهمیدیم اینکه میگن "به افتخارش دست بزنید" ، دقیقاً به کجای طرف باید دست بزنیم!

ما نفهمیدیم اینکه میگن "اون ممه رو لولو برد" درسته ، یا "اون ممه رو رو لولو خورد !    

ما نفهمیدیم اینکه میگن "خر شدیم رفت!" ، پس چرا ما هر چی خر شدیم نرفت؟!!

هر کی اینجا کلیک کنه ، دو نمره اضافه میگیره !

/ 20 نظر / 54 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فریبا

یاد یه ماجرا افتادم با این تفاسیر شما دو گدا در خیابانی نزدیک واتیکان کنار هم نشسته بودند. یکی صلیب گذاشته بود و دیگری الله... مردم زیادی که از آنجا رد می شدند، به هر دو نگاه می کردند و فقط در کلاه اونی که پشت صلیب نشسته بود پول میانداختند. کشیشی از آنجا می گذشت ، مدتی ایستاد و دید که مردم فقط به گدایی که صلیب دارد پول می دهند و هیچ کس به گدای پشت الله چیزی نمی دهد. رفت جلو و گفت: رفیق بیچاره من، متوجه نیستی؟ اینجا مرکز مذهب کاتولیک است. پس مردم به تو که الله گذاشتی پول نمی دهند، به خصوص که درست نشستی کنار یه گدای دیگری که صلیب دارد. در واقع از روی لجبازی هم که باشد مردم به اون یکی پول میدهند نه تو.گدای پشت الله بعد از شنیدن حرفهای کشیش رو کرد به گدای پشت صلیب و گفت: هی "اسدالله" نگاه کن کی اومده به ما بازاریابی یاد بده؟[لبخند]

علي اصغرنجفي(اغو)

سلام و درود فراوان به شيخ به آنكس كه انديشه اش ناب هست بنازم كلام و بيانات او كه شيرين تر از نقل و قطاب هست [لبخند][گل]

فریبا

در این بلبشوی تبلیغات که هرکی دست کسی رو می گیره و میبره بالا و خودشو با نبوت و ولایت هم پایه می دونه(غدیر خم) بازار پاچه خواری ها هم کم گرم نیست عده ای از این نمایندگان تو شهرستان ها ولیمه میدن ورای می گیرن .آقا چند پرس غذا بدم به زمستان رای میدی؟ خانم چند تا آبمیوه بخورید رایتون بهاری باشه پسرم ژل موت با من پاییزو بچسب دخترم رژ لبت با من تابستون فراموش نشه

جوان یاغی

سلام.منم یه جوک بگم شیخ? میگن ی روز یه مسیحیه و یه مسلومونه قرار میذارن دست همو با تبر ببُرن, اول نوبت مسلمونه بوده, همینکه مسیحیه تبرو میبره بالا مسلمونه میگه یا مسیح! مسیحیم به احترام نام مسیح تبرو میذاره و منصرف میشه, نوبت مسیحیه که میشه تا تبرو میبره بالا مسیحیه میگه یا علی! مسلمونه میگه علی یارت! و میزنه دسشو قطع میکنه. نتیجه: یاشیخ عکس کف پاتو بذار فالت بگیرُم , توو طالعت یه چیزای بوداری میبینُم!

شیدا

درود بر شیخ.... اگر دیدی خرو چشم خمارش !!! وصاحب خر نشسته در کنارش ! مخور گول ان خمارچشم خر را ! ببین راه رفتن و گردو غبارش !!! ---------------------------------------------------- شیخ جان یه رباعی خرکی زدیم واسه تنوع وتجدید نشاط...نزدیک بودبزنم نشات............................ ------------شادو خندان باشید....شیخ دندونت درست شد!؟؟؟

محب ولایت

سلام علیکم سالروز شهادت حضرت امام علی النقی الهادی علیه السلام تسلیت باد.

سپاهی لایین

اینجا دلم خوش می شود گاهی به دنبال نگاه اینجا خوشم از این که پایی می گذارم گاه گاه اینجا دراینجا بارش خنده‌ست...اینجا اشک شرمنده‌ست طنین می افکند گهگاه... حتی ، قاه قاه اینجا... از آنجایی که بی شک ریسه خواهی رفت و می افتد نیاور با خودت عمامه و شال و کلاه اینجا... اگر می نالی از دوران، بیا اینجا ولی خندان که من سنجیدم و دیدم نداری وقت آه اینجا تورا هستم ، ریایی مرد با ایمان و بی لبخند نیایی ها که می افتی به دریای گناه اینجا ! خود من هم یکی از اهل ایمانم که می بینی پس از یک باده خواری آمدم من اشتباه اینجا ! خدایا خاطرش را شادکن، شوخی که ثابت کرد ندارد هیچ فرقی در حقیقت شیخ و شاه اینجا !! عزیز جان درود. بعد چند روز گرفتاری آمدم وخواندم ولذت بردرم. نتیجه‌ش هم همین چند بیت فی البداهه است که تقدیم حضور نازنینت می کنم.سپاس و بدرود.

روزنومه چی

اوه عجب تحلیلی !! تالا تو عمرم تحلیل به این کاملی و باحالی ندیده بودم جان شیخ !! الان روشن شدم چی به چیه !! حالا ما موندیم این وسط به کی بدیم ؟ البت رای !! ینی به هر کی بدیم انگار به همه دادیم ! مای گااااد ! سایه تون سنگین شده شیخناااا

آیدا

با این حساب نمیدونم دعا کنم دندون شیخ خوب بشه تا درد نکشه یا خوب نشه و همچنان بانوی شیخ از وجود لپ پر و پیمون شیخ لذت ببره؟[پلک] نطقای بعد دستور شیخ ما حرف نداشت[قهقهه] ما خر شدیم شیخ داره میره اندکی صبر سحر نزدیک است[پلک]

فایدیم

[گل]