احساس مسئولیتت تو حَلقَم !

نطق پیش از دستور :: واقعاً انسان (همون آدمیزاد زمون شاه) خر کیف میشود از این همه احساس مسئولیت ، وقتی می بیند نمایندگان همیشه در صحنه ، مسائل و مشکلات پیش پا افتاده ای مثل گرانی و بیکاری و تعطیلی کارخانجات و وضعیت اسفبار دارو و اعتیاد و هزار کوفت و زهر مار دیگه را بی خیال میشوند ، و به یک مطلب حیاتی و بسیار مهم ، یعنی به حضور یا عدم حضور سید محمد خاتمی در مراسم تحلیف آقای حسن روحانی میپردازند ، این هم شاهد ، آفتاب نیوز 11 مرداد 92 !

زهره طبیب‌‌زاده نماینده تهران در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه مجلس از خاتمی برای حضور در مراسم تحلیف دعوت نکرده است، گفت:: "اینکه گفته می‌شود، ممکن است آقای خاتمی به عنوان مهمان ویژه و یا در کنار آقای رئیس‌جمهور به مراسم تحلیف بیاید، فرض دقیقی نیست چون آقای خاتمی می‌داند که نباید به مراسمی که دعوت نشده برود!"

وی با بیان اینکه حضور بدون دعوت خاتمی در مراسم تحلیف پختگی و سابقه سیاسی وی را زیر سؤال می‌برد، تصریح کرد: "از آقای روحانی هم بعید است که مهمان ناخوانده با خودش به مراسم تحلیف بیاورد چرا که ایشان فردی مجرب و سیاستمدار هستند و می‌دانند که با حضور خاتمی در مراسم تحلیف، تعامل مجلس و دولت در آغاز راه مختل خواهد شد."

طبیب‌زاده گفت:: "در صورتی که در مراسم تحلیف، خاتمی همراه رئیس‌جمهور به مجلس بیایید قطعا نمایندگان سکوت نخواهند کرد چرا که این کار خارج از عرف است."

نطق بعد از دستور :: البته احتمالات دیگری هم هست که جا دارد آن طبیب حاذق به آن بپردازند ، مثلاً اگر این "سید محمد" ما ، احیاناً با استفاده از راهنماییهای جورج سوروس ، اسمش را به "سید احمد" تغییر دهد ، یا خدای ناکرده این شیخ دستارش را با آن سید عوض کند ، چه خاکی به سر مبارکمان بریزیم ، .......، دکتر جان ، استامینوفن کدئین داری ، یه بسته واسه شیخ بفرست که خیلی لازمه!

/ 13 نظر / 65 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فریبا

وزیر اطلاعات در خصوص سران فتنه نیز گفت: سران فتنه تا تکلیف خود را با نظام مشخص نکنند، جایی در نظام جمهوری اسلامی ایران نخواهند داشت. [ناراحت] متاسفانه شمشیرها از رو بسته شده. اگه کلید دار مدبر باشه می دونه چه جوری قفلها رو وا کنه.

؟

چه خوبه که یکی پیدا بشه نگران علامت سوال بشه. من خوبم ولی دسترسی به نت ندارم تا 10 روز دیگه باز رواعصاب همه راه میرم .

m.sh

این نوشته ها واقعا میترسونمون ....امید پر[ناراحت]

رها سیب ترش

چقدر جای مردی با عبای شکلاتی تو این جمع خالی به نظر میومد مظلومیتش دیگه داره اذیت کننده میشه امیدوارم دولت جدید واقعا اسمش دولت امید باشه

شاید همه چیز

اگه این نماینده های مجلس چیزی حالیشون میشد که وضع مملکت این نبود. من دیگه به مجلس رای نمی دم. نه فقط به این خاطر به اون دلیل که توی دوره ی قبل خودشونو خفه کردن که ما ال می کنیم و بل می کنیم. بعدش رفتن مجلس و هیچ... نکردن خدا ازشون نگذره

هزاران گنج

سلام شیخ عزیز برای من هم جای بسی تعجب بود که ایشان را دعوت نکرده بودند[تعجب][گل]

دریا

فکر میکنم نبودن آقای خاتمی تاثیرش بیش از بودن ایشان بود! همونطور که رد صلاحیت آقای رفسنجانی....!!!!

فایدیم

شیخ خیلی احساسها تو حلقم...[شیطان][شیطان][شیطان]

دوکتور مرضی

سلام استاد کدئین ندارم ولی ژلوفن هست بدم خدمتتون ؟ : )) ما استعفا دادیم از روزنومه چی بودن دوکتور شدیم

قلم

این نمایندگان کدام یک از ویژگی های لازم برای نمایندگی مردم را دارند؟ در چه زمینه ای تحصیلات دارند؟ چند سال سن دارند؟ با کدام نهاد مردمی ، اجتماعی و یا انجمن فرهنگی یا سیاسی در ارتباطند؟ در سال چند سفر به شهرهایی که نمایندگی آن را دارند می کنند و وضعیت مردم را از نزدیک بررسی می کنند ؟ و ... اینها یک مشت سخنرانند ...