کی میدونه چی پیش میاد ؟

نطق پیش از دستور :: مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قزوین گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، به زودی طرح بازدید و زیارت مجازی از سطح آرامستان‌های شهر محقق شده و فروش قبور از سال جاری نیز به صورت اینترنتی و از طریق دفاتر پیشخوان دولت صورت می‌گیرد. 

این بخشی از خبر مندرج در سایت آفتاب مورخه 28 خرداد 92 است ، ما هم ضمن تشکر به نمایندگی از همه اموات محترم و محترمه ، و فقط به جهت انبساط خاطر عزیزان  ، بخشی از خبرهایی که  در آینده در جراید و سایتهای خبر رسانی خواهید خواند منعکس کرده ،  و تقاضا داریم مریدان نیز (به عنوان امتحان میان ترم خرکی ) در تولید اخبار جدید همکاری نمایند !

فاتحه نیوز ، 28 خرداد 93 :: فرمانده ارتش سایبری اعلام کرد ، اخیراً سرویسهای اطلاعاتی آمریکا ، انگلیس و اسرائیل جنایتکار  ویروسی طراحی کرده اند که فاتحه هموطنان مومن را سرقت نموده و به حساب مرحوم رونالد ریگان ، مارگارت تاچر ، و اریل شارون واریز میکنند ، بدینوسیله از کاربران عزیز خواهش میشود فقط از طریق درگاه Alfatehe.ir  زیارت نمایند و درصورتی که متوجه مورد مشکوکی شدند یکصد بار به اینتلیجت سرویس و موساد وسیا لعنت ارسال کنند!

اموات نیوز ، 28 خرداد 94 :: مدیر عامل پیشخوان اموات دولت اعلام کرد ، چنانچه قبلاً نیز اعلام شده حضور شخص متوفی به همراه اصل شناسنامه باطل نشده و کارت ملی جهت  خرید قبر از دفاتر پیشخوان  الزامی است ، وی در پاسخ به خبرنگار ما که پرسید ، آخه چه جوری میشه که اینجوری بشه ؟ فقط یک کلمه گفت ::"فوتینا" ......اموات عزیز میتوانند  تصویر ویدئویی این مصاحبه را از  لینک Amvat.ir مشاهده فرمایند !

مرده خور نیوز ، 28 خرداد 95 :: اخیراً مشاهده شده است عده ای از بنگاههای معاملات قبور اصفهان ، با سودجویی (مرده خوری زمون شاه) یک قبر را همزمان به تعداد زیادی از اموات اجاره داده ، و باعث بروز مشکلاتی برای اموات عزیز شده اند ، از هموطنان محترم تقاضا دارد قبل از انجام معامله به سایت Mordekhornews.ir مراجعه کرده و از اصالت قبر مورد معامله ، و از اینکه قبلاً مرده ای در آن نخوابیده مطلع شوند  ، تا خدای نکرده میت  روی دستشان باد نکند !

نطق بعد از دستور :: اسامی سایتهای اعلام شده مشمول قانون حق مالکیت معنوی است ، و ثبت آنها در آینده ممنوع است !

هر کی اینجا کلیک کنه ، دو نمره اضافه میگیره ! 

/ 23 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شيخ پشم الدين

كي ميدونه چي پيش مياد منو ميخواد يا نميخواد ؟! سلام بر شيخ و رحمت بر رفتگان شيخ باز ما را ياد گوگوش خانم عزيز انداختي ! بعد از سي سال، "چگونه زندگي كردن " را كهنفهميديم و حالا بايد غصه "چگونه مردن " را بخوريم ! كجايي شريعتي ،كه چگونه مردن را هم نخواهي آموخت !

کریما

درود بر شیخ ما به یک غزل دعو تید.

هزاران گنج

سلااااااااااااااااام شیخ بزرگوار[گل][لبخند] شیوا نیوز هم میگه حالا که آقای حسن روحانی رئیس جمهور شده دیگه کسی نمیتونه بگه خطرناکه حسن![خنده]چون اگه بگه میره توی لیست اموات! پس هم شیخ و هم مریدان مواظب سرشان باشند[لبخند][گل][گل][گل]

فيلسوف قزويني

اي حالا بند كردي به قزويني ها ! حالا اگه يه مرده قبرش با يه قزويني جابه جا بشه چي ميشه !! آفرين بر جناب الماسي [گل]

شیدا

درود برشیخ..... ----------------------------------------------- تزیینات قبور نمای داخلی نمای بیرونی را به بسپارید.ادرس مادر سایتmordekhor kews.comموجود است.درضمن گریه کن دیجیتالی با کیفیت بالا موجود است.(جهت مراسمی که نفر کم دارند) ---------------------------------------------------------------- شاد باشید شیخ.......

مازندرانی

حین خواندن این مطالب یک چشم خندان و یک چشم گریانم اگر پدیدآورندگان این تجهیزات به خواب می دیدند همچین بهره برداری را در این گوشه دنیا ....... دردیست که غیر مردن آنرا دوا نباشد .

ساراازکرمانشاه

سلام [قلب] شیخا همه عکس دارن شوما چرابی عکسی؟ شیخ بروریشت روآنکارد کن و فوکول کراوات کن و یه عطرخوشبوبزن وعکست روبزارکناروبلاگت تاخاطرخواهاتون جامه بدرند[زبان]

رها سیب ترش

در کنار گریه کن دیجیتالی یک عدد فاتحه خوان کارتی ودو عدد گردو مغز خرما کن هوشمند هم احتیاج است لطفا مسولان رسیدگی کنند