موتور محرکه جامعه را روشن کن!

خارج از دستور :: این مطلب فقط طنز است .....و دیگر هیچ !

نطق پیش از دستور :: اصولاَ ما فراوان به همه مواضع حضرت شیخ فشار آوردیم تا بالاخره کشف کنیم موتور محرک جامعه چیست؟ ،  حتی یک بار خودمان در صفحه جستجوی گوگل "موتور محرکه جامعه" را تایپ کردیم و دکمه اینتر را زدیم ، و  تمام حدود یک میلیارد نتیجه را خواندیم و نتوانستیم چیزی بفهمیم ،  این هم نمونه عناوین نمایش داده شده ::

سایت هواداران محسن رضایی :: امید به آینده موتور محرکه جامعه است!

رئیس دانشگاه کاشان :: کار آفرینی موتور محرکه جامعه است !

خبرگزاری ایمنا :: نو آوری لازمه توسعه اقتصادی و موتور محرکه جامعه است!

سیاست روز ::فرهنگ عمومی قشر مستضعف موتور محرکه جامعه اسلامی است!

سپیدار آنلاین :: نسل جوان کشور موتور محرک جامعه است !

یک وبلاگ نویس نزدیک به شیخ :: تشویق موتور محرک جامعه است! 

بگذریم ، از آنجا که موتور محرکه جامعه تشویق است ، ما هم تصمیم گرفتیم موتور محرکه خودمان را به راه اندازیم و مریدان را به جهت راه اندازی موتور محرکه جامعه تشویق کنیم ، پس بخوانید و اسراف نکنید!

1- از آنجا که اقشار مستضعف  که بیشتر به کارآفرینی در صنایع دستی نظیر قالیبافی مشغولند موتور محرکه جامعه هستند ، به کسی رای دهید که موتورمان را روشن کند!

2- بدون شک توصیه به رهنمودهای علمای جلیلی القدر (آن "ی" اضافه نیست) موتور محرکه جامعه است ، پس رمز سعادت جامعه در همان است که گفتیم!

3- توجه به عرفان ناب ایرانی اسلامی موتور محرکه جامعه است ، پس به کسی رای دهید که اهل عارف (همان عرفان) باشد و موتورمان را روشن کند!

4- موتور محرکه جامعه اسلامی تمسک به ولایت است ، باور کنید هست ، پس در هرگونه تصمیم گیری برای خود شخصیتهای  ولایتی را فراموش نکنید !

5- روحانیت رمز ماندگاری و موتور محرکه فرهنگ و سیاست و اقتصاد و هکذا ، در جامعه است ، موتور محرکه جامعه بدون روحانی خاموش است!

6- صداقت و راستگویی موتور محرکه جامعه است ، باید امور کشور را به دست کسانی داد که از هرگونه غرض ورزی بدور بوده و خودشان غرضی باشند!

7- بدون شک موتور محرکه جامعه حداد عادل است ، بیخود به شیخ ما گیر ندهید که این چه موتور محرکه ای است ، برین رای بدین!

8- از آنجا که امید به آینده موتور محرکه جامعه است ، به یک رضایی رای دهید که این موتور محرکه را کشف کرده و به آن اعتقاد داشته باشد!

هر کی مطلب بعدی رو نخونه ، موتورش خاموش بشه ایشالا!   

/ 37 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یاسی

سلام وبلاگ قشنگي داريد ميخواستم باهاتون تبادل لينک کنم اگه موافقيد منو به عنوان "قيمت دلار" لينک کنيد و از طريق ارتباط با ما تو سايتمون و يا به آدرس info@tala-arz.com خبر بديد تا من هم شمارو لينک کنم مرسي [لبخند]

اقتداری

سلام بر شیخ عزیز گه در گشگول خود همه نوع جنس دارد وبرای هر مشتری متاعی! این ذهن فعال واین ذکاوت خدادی را به شما تبریک می گویم به روزم

شیدا

درود بر شیخ.... کجایی شیخ نیستی دوسه روزه....انشاا...که خیر باشه. انصافا نگران شدم شیخ. ------------------------------------در کمال سلامتی باشی شیخ.......

کریما

بی شیر چو گردد که ندوشند ورا در دکّه ی سلّاخ فروشند ورا گر لاغرو بی گوشت شودپوست تنش برکنده و دبّاغی و پو شند ورا!! درود یر شیخ فعلن اینو سر چراغی داشته یاش تا بعد.

کریما

رندانه گشودند ره از معبر عشق صندوق پر از رای خزید از در عشق! دیوار بلند عشق کوته شده است هر کاسه وهر کوزه،شکن بر سر عشق

شیدا

درود بی پایان بر شیخ... انشاا...خوش گذشته باشه شیخ.. از اون ابدارهایش میدادی ....از ته اعماق دل هوار میکردی تا ولوم اخر ای میچسبه[خنده]هوارهای ابدار انعکاسی توی کوه که بر میگرده به خود ادم[قهقهه][قهقهه][قهقهه].... -------------------------------------------------- شاد باشی شیخ

کنده نیم سوز

سلام ودرود برشیخ..... تصور کن که8سال بعد دکتر امده باسرطاس وعینک ته استکانی البت که ریش پرفسوری جو گندمی عکسش رازدنداول روزنامه ها وباتیتر درشت نوشتند دکتروطرحی در باره اصلاح کودکستانها.دکتر می اید تا کودکستانها رااصلاح کند.اخه همه چی تا اون موقع درست شده البت که عکسی با کودکان دور وبرش چاپ شده حالا کیان خدا میدونه نوه ها اند ...بچه های مردمند باید واایستیم تاچاپ بشه. خندان باشی شیخ

مینا

بچه کوچولوی ما کجای این موتور محرکه است؟ به کجای این موتور محرکه بند ِ اساساً؟!

alisdat

مطلبا نخوندم فقط چند ترکه سوار موتورشدند