عجب گران دلبرکی !

نطق پیش از دستور :: بسیاری از بازدید کنندگان از دلیل علاقه وافر صاحب وبلاگ به الاغ حضرت شیخ می پرسند ، امیدوارم این رباعی پاسخ مناسبی باشد  به این پرسش ، بخوانید خبر یازدهم را ::

یک عُمـــــــــر فقط آبی و قرمز کردیم ،

در پیله ی نادانی خــــــــود کِز کردیم ! 

صد بار چو خـَـــر شدیم و آدم نشدیم ،

ناچار به روی خَـــــــــــــر تَمرکُز کردیم !

نطق بعد از دستور :: این شوخی با حضرت خیام هم از سر حضرت شیخ دست بردار نیست ، بخوانید شوخی استاد محمد جاوید عزیز را با حضرت خیام و اسراف نکنید !.....هر کی اسراف کنه اخراجه !

هنگام سپیده دم خــــــــروسی خَرَکی // از خــــــانه ی ما کشید بیرون سَرَکی!

در خـــانه ی همسایه به مرغی توپولو // چشمک زد و گفتا... چه گِران دلبَـرَکی!

نکته فلسفی خرکی ، ارسالی از صاحب بلاگ "هزاران گنج" :: ترجیح میدهم با پولم سیگاری بخرم که روی آن صادقانه نوشته شده "سرطانزا" تا آبمیوه ای که روش به دروغ نوشته شده "صد درصد طبیعی" !

هر کی اینجا کلیک کنه ، دو نمره اضافه میگیره !

/ 23 نظر / 40 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فریبا

مخاطبم هم وطن است:هم وطن گاهی به حکم زمان استعداد در خدمت عقل است گاه به حکم در خدمت احساس لیکن مریدان شیخ از استعداد ایشان مطلعند و مراد شیخ را از چنین سرودن می دانند برای شما و تمام مریدان شیخ آرزوی توانمندی اندیشه و باروری قلم دارم

سنوبال

سلام بر شیخ با این صحنه های گزینشی ناب ! چون گورخری به قصد افساد بیاد بی رخصت ماده مست و آزاد بیاد جفت پایی بود جواب دندان شکنش یعنی که بزن کنار بذار باد بیاد !

؟

فقط عنوان خبری را خواندم از قول سخنگوی قضا که ستار بهشتی سکته کرده است دیگر دست از خبر خواندن کشیدم ومتنی را که از دیشب مخم را میخورد نوشتم تا برای همه وبلاگ ها ارسال کنم: حالم خیلی خراب است زهرماری است؟ نه خیلی بدتر چیزی است که تا حالا نبوده.

yek doost

سلام جناب شیخ... خوب هستید؟ پاک مارا فراموش کردید استاد چرایش را نمیدانم موفق باشید

yek doost

ما به شما سر میزنیم... اما کامنتمان چن وقتی است ثبت نمیشود ما فکر کردیم از کلاس بیرون شده ایم به دنبال گندم نخورذه مان بودیم[لبخند]

؟

پاسخ به هموطن: اندر فواید خر بودن ,خر سرودن وخر, گوش کردن همان کافی که فعلا سم خران چلاق این وبلاگ گورخری نشده است . کیف کردی؟ این سانسور کردن پیام ها یه حسنی داره اونم اینه من یه پیام میدم خود به خود چند جور میشه واین منو خیلی خر کیف میکنه . ولی تنها حیوان عاقل اون مزرعه یه خری بود حالا این چه خر توخری هست که شیخ ومریدان راه انداخته اند فقط خران دانند

محمد زاهدی فر

درود بر حضرت شیخ! عرضه می دارم حضرت عالی بر روش خویش هم چنان پایدار باشند. چه را که برخی از هم وطنان صرفا می خواهند سوژه ای برای ساز مخالف زدن داشته باشند. برای آن ها اصلا فرقی نمی کند که شما چه گونه خواهی بود. هر چه کنید آن ها سوژه را خواهند یافت. داستان شیخ و نوه شیخ و الاغ شیخ را که به خاطر دارید؟ بدرود!

با ظنز به مشکلات اجتماعی پرداختند کر بسیار هنرمندانه ایست. تبریک میگویم در صورت تمایل یکدیگر را لینک کنیم

علی

عمریست که خود را به خریت زده ام دلم برای آن روی سگم تنگ شده است